Війна

«Нині вже»: Документальний фільм про Іловайськ та ексклюзив із Хугом

3 вересня, 2018 14:43
Війна/«Нині вже»: Документальний фільм про Іловайськ та ексклюзив із Хугом
Зберегти
Вигляд
«Нині вже» у прямому ефірі Громадського о 18:00

У четверті роковини Іловайської трагедії Громадське покаже документальну стрічку Марії та Анастасії Старожицьких «Війна химер».

Про історію війни і кохання, зафільмовану самими учасниками, про спогади та розслідування подій серпня 2014-го у спеціальному випуску «Нині вже» будемо говорити із авторкою фільму Марією Старожицькою та героями — Валерієм Лавреновим і Сергієм Міщенком. Початок ефіру о 18:00, показ фільму — 19:00. 

«Шкільне перемир’я», ситуація на пунктах пропуску, безпека та гуманітарні виклики в зоні бойових дій: у другій частині програми — ексклюзивне інтерв’ю з першим заступником Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Алєксандром Хугом.

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

 

Пов`язані новини