УКРАЇНА

«Нині вже»: Екологічне забруднення в Криму та нелегальна вирубка лісів у Карпатах

7 вересня, 2018 21:09
УКРАЇНА/«Нині вже»: Екологічне забруднення в Криму та нелегальна вирубка лісів у Карпатах
Зберегти
Вигляд
Прикордонники закрили більшість пунктів пропуску на адмінкордоні з Кримом. Наскільки загрозливою є нинішня екологічна ситуація на півдні України — говоримо із представниками Міністерства охорони здоров`я та прикордонниками у програмі «Нині вже» о 20:00.

На півночі анексованого Криму, в Армянську, стався викид сірчистої кислоти. Із окупованого півострова забруднення поширюються і на материкову Україну. Прикордонники закрили більшість пунктів пропуску на адмінкордоні з Кримом. Наскільки загрозливою є нинішня екологічна ситуація на півдні України — говоримо із представниками Міністерства охорони здоров`я та прикордонниками у програмі «Нині вже» о 20:00.

У другій частині програми презентуємо спеціальний репортаж про нелегальну вирубку лісу в Карпатах. Як чорні лісоруби пиляють дерева, та чому немає ефективної боротьби з ними? Будемо говорити з екологами та експертами.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Екологічна катастрофа в Криму і на Херсонщині та зміни виборчого законодавства

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

 

Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти