УКРАЇНА

«Нині вже»: Інтерв’ю з екс-міністром фінансів Данилюком та чи буде реальне покарання для Януковича

8 червня, 2018 21:13
УКРАЇНА/«Нині вже»: Інтерв’ю з екс-міністром фінансів Данилюком та чи буде реальне покарання для Януковича
Зберегти
Вигляд
Чому народні депутати підтримали відставку міністра фінансів Олександра Данилюка, яка позиція самого міністра та як це вплине на економічну співпрацю з міжнародними партнерами? Це — головна тема програми «Нині вже» на Громадському. Дивіться інтерв’ю із самим Данилюком.

Чому народні депутати підтримали відставку міністра фінансів Олександра Данилюка, яка позиція самого міністра та як це вплине на економічну співпрацю з міжнародними партнерами? Це — головна тема програми «Нині вже» на Громадському о 20:00. Дивіться інтерв’ю із самим Данилюком.

Також в ефірі:

Коли буде вирок у справі екс-президента України Віктора Януковича та чи є перспективи реального покарання для екс-президента. Говоритимемо із адвокатами Януковича, колегами-журналістами та прокурорами.

Ведучий — Дмитро Реплянчук. 

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості

Пов`язані новини