ENRU

«Нині вже»: Інтерв’ю з екс-міністром фінансів Данилюком та чи буде реальне покарання для Януковича

Чому народні депутати підтримали відставку міністра фінансів Олександра Данилюка, яка позиція самого міністра та як це вплине на економічну співпрацю з міжнародними партнерами? Це — головна тема програми «Нині вже» на Громадському о 20:00. Дивіться інтерв’ю із самим Данилюком.

Також в ефірі:

Коли буде вирок у справі екс-президента України Віктора Януковича та чи є перспективи реального покарання для екс-президента. Говоритимемо із адвокатами Януковича, колегами-журналістами та прокурорами.

Ведучий — Дмитро Реплянчук. 

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості