УКРАЇНА

«Нині вже»: легалізація незаконних забудов та наслідки погрому на столичному ринку

29 травня, 2018 21:13
УКРАЇНА/«Нині вже»: легалізація незаконних забудов та наслідки погрому на столичному ринку
Зберегти
Вигляд
Які наслідки матиме легалізація Київрадою незаконних забудов? Про це сьогодні у програмі «Нині вже». Також ведучий Дмитро Реплянчук говорить з гостями про наслідки погрому на столичному ринку поблизу станції метро Лісова, де представники праворадикальних груп напали на працівників ринку. Це сталось через побиття на ринку пенсіонера продавцем.

Які наслідки матиме легалізація Київрадою незаконних забудов? Про це сьогодні у програмі «Нині вже»о 20:00. Також ведучий Дмитро Реплянчук говорить з гостями про наслідки погрому на столичному ринку поблизу станції метро Лісова, де представники праворадикальних груп напали на працівників ринку. Це сталось через побиття на ринку пенсіонера продавцем. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: справа активіста Стерненка та як Київ провів фінал Ліги чемпіонів

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Нині вже
Пов`язані новини