ENRU

«Нині вже»: легалізація незаконних забудов та наслідки погрому на столичному ринку

Які наслідки матиме легалізація Київрадою незаконних забудов? Про це сьогодні у програмі «Нині вже»о 20:00. Також ведучий Дмитро Реплянчук говорить з гостями про наслідки погрому на столичному ринку поблизу станції метро Лісова, де представники праворадикальних груп напали на працівників ринку. Це сталось через побиття на ринку пенсіонера продавцем. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: справа активіста Стерненка та як Київ провів фінал Ліги чемпіонів

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.