Черговий напад на громадських діячів Одеси. Хто стріляв у Олега Михайлика, яка реакція силовиків та чому напади на одеських активістів стали вже трагічною тенденцією? Спробуємо розібратися у цій історії.

Черговий напад на громадських діячів Одеси. Хто стріляв у  керівника міського осередку партії «Сила людей» Олега Михайлика, яка реакція силовиків та чому напади на одеських активістів стали вже трагічною тенденцією? Спробуємо розібратися у цій історії.

Дивіться програму «Нині вже» на Громадському сьогодні о 20:00 з ведучим Дмитром Реплянчуком.

У продовження теми поговоримо про напад представників ультраправих організацій на анархістів з організації «Чорний стяг», який стався увечері 23 вересня у Львові.

Також у програмі з’ясовуватимемо, чому побилися між собою правоохоронці та борці з корупцією? Хто винен у черговому конфлікті між Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою? Про це говоритимемо з експертами та аналітиками.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Нині вже»: Кінець дружбі з Росією та справа Скрипалів

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile