УКРАЇНА

«Нині вже»: Іловайськ, обшуки в Криму та реформи по-українськи

29 серпня, 2018 21:10
УКРАЇНА/«Нині вже»: Іловайськ, обшуки в Криму та реформи по-українськи
Зберегти
Вигляд
«Нині вже» у прямому ефірі Громадського о 20:00

Четверта річниця Іловайської трагедії — як просувається розслідування обставин боїв під Іловайськом та як згадують ці дні учасники подій: в ефірі «Нині вже» — спогади військових.

Обшуки в будинку активістки Українського культурного центру в Криму Ольги Павленко. Їй закидають причетність до «Правого сектору», що вважається в Росії «терористичною організацією». Пояснюємо, що роблять активісти УКЦ у Криму та за що їх переслідують.

У програмы також про 4 роки реформ очима автора «словацького економічного дива» Івана Міклоша. Колишній міністр фінансів з 2014-го року працює в Україні і нині є керівником Стратегічної групи радників з підтримки реформ при уряді. Які виклики постають перед Україною на порозі бурхливої передвиборчої осені — у прямому ефірі «Нині вже» на Громадському о 20:00.

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

 

Пов`язані новини