УКРАЇНА

«Нині вже»: Нова поліція зі старими кадрами та законопроект про блокування сайтів

4 липня, 2018 21:12
УКРАЇНА/«Нині вже»: Нова поліція зі старими кадрами та законопроект про блокування сайтів
Зберегти
Вигляд
Третя річниця реформи Національної поліції. Що вдалося зробити, чи вірять українці в ефективність поліцейських, куди поділися старі кадри і чого нам чекати далі? Це — головна тема «Нині вже» о 20:00 на Громадському. Ведучий Дмитро Реплянчук говорить із правозахисниками.

Третя річниця реформи Національної поліції. Що вдалося зробити, чи вірять українці в ефективність поліцейських, куди поділися старі кадри і чого нам чекати далі? Це — головна тема «Нині вже» о 20:00 на Громадському. Ведучий Дмитро Реплянчук говорить із правозахисниками.

Також в ефірі:

Чи дозволить Верховна Рада правоохоронцям блокувати сайти, як це відбуватиметься та чи не стане це проявом цензури з боку влади. Говоримо з експертами з інформаційної безпеки.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Не райський відпочинок та роми Закарпаття

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

 

Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти