УКРАЇНА

«Нині вже»: Нові методи лікування раку, історія голодування дисидента Марченка і закриття Кінопанорами

2 жовтня, 2018 21:11
УКРАЇНА/«Нині вже»: Нові методи лікування раку, історія голодування дисидента Марченка і закриття Кінопанорами
Зберегти
Вигляд
Імунітет проти раку. Для лікування онкології тепер не треба застосовувати хіміотерапію. Імунологи Джеймс Еллісон та Тасуку Хондзьо знайшли новий метод лікування онкологічних захворювань, за що отримали Нобелівську премію з фізіології або медицини у 2018-му році. Вони знайшли метод підсилення імунітету, що призведе до одужання.

Імунітет проти раку. Для лікування онкології тепер не треба застосовувати хіміотерапію. Імунологи Джеймс Еллісон та Тасуку Хондзьо знайшли новий метод лікування онкологічних захворювань, за що отримали Нобелівську премію з фізіології або медицини у 2018-му році. Вони знайшли метод підсилення імунітету, що може сприяти одужанню.

Чи можна ці відкриття вважати проривом у лікуванні онкології — в ефірі програми «Нині вже» говоримо із практиками та теоретиками лікувальної справи.

Також у програмі:

  • Олег Сенцов голодує вже 141 день. Його не обмінюють, а вимоги режисера по звільненню усіх політв’язнів Кремля досі не виконані. Громадське згадує іншу драматичну історію політв’язня, що голодував за визволення інших. Життя, 117 днів голодування та смерть дисидента Анатолія Марченка. Як почався розвал тоталітарного режиму — згадуємо у другій частині програми. 
  • Закриття «Кінопанорами». Цьогоріч кінотеатру в центрі Києва виповнилося 60 років з дня відкриття. У рік ювілею його і закрили. Кінотеатр відомий, насамперед, показом фестивальних, документальних та артхаусних фільмів. Куди відтак переміститься культурна тусовка?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Що Україна робитиме із томосом?

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

 

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини