УКРАЇНА

«Нині вже»: Нові методи лікування раку, історія голодування дисидента Марченка і закриття Кінопанорами

2 жовтня, 2018 21:11
УКРАЇНА/«Нині вже»: Нові методи лікування раку, історія голодування дисидента Марченка і закриття Кінопанорами
Зберегти
Вигляд
Імунітет проти раку. Для лікування онкології тепер не треба застосовувати хіміотерапію. Імунологи Джеймс Еллісон та Тасуку Хондзьо знайшли новий метод лікування онкологічних захворювань, за що отримали Нобелівську премію з фізіології або медицини у 2018-му році. Вони знайшли метод підсилення імунітету, що призведе до одужання.

Імунітет проти раку. Для лікування онкології тепер не треба застосовувати хіміотерапію. Імунологи Джеймс Еллісон та Тасуку Хондзьо знайшли новий метод лікування онкологічних захворювань, за що отримали Нобелівську премію з фізіології або медицини у 2018-му році. Вони знайшли метод підсилення імунітету, що може сприяти одужанню.

Чи можна ці відкриття вважати проривом у лікуванні онкології — в ефірі програми «Нині вже» говоримо із практиками та теоретиками лікувальної справи.

Також у програмі:

  • Олег Сенцов голодує вже 141 день. Його не обмінюють, а вимоги режисера по звільненню усіх політв’язнів Кремля досі не виконані. Громадське згадує іншу драматичну історію політв’язня, що голодував за визволення інших. Життя, 117 днів голодування та смерть дисидента Анатолія Марченка. Як почався розвал тоталітарного режиму — згадуємо у другій частині програми. 
  • Закриття «Кінопанорами». Цьогоріч кінотеатру в центрі Києва виповнилося 60 років з дня відкриття. У рік ювілею його і закрили. Кінотеатр відомий, насамперед, показом фестивальних, документальних та артхаусних фільмів. Куди відтак переміститься культурна тусовка?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Що Україна робитиме із томосом?

Головне завдання проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

 

Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти