УКРАЇНА

«Нині вже»: Праві рухи, справа Ставицького та безвіз для селянина

12 червня, 2018 22:07
УКРАЇНА/«Нині вже»: Праві рухи, справа Ставицького та безвіз для селянина
Зберегти
Вигляд
У програмі «Нині вже» ведуча Наталка Гуменюк говорить із дослідником прави рухів в Україні та про те, наскільки вони зараз становлять загрозу для демократичного суспільства.

У програмі «Нині вже» ведуча Наталка Гуменюк говорить із дослідником прави рухів в Україні та про те, наскільки вони зараз становлять загрозу для демократичного суспільства.

Також говоримо із екс-міністром енергетики Едуардом Ставицьким про кримінальну справу щодо нього, та чи домовлявся він про результати справи з нинішніми очільниками Генпрокуратури. Про це також говоримо з авторами розслідування про Ставицького та представниками ГПУ.

У заключній частині програми — про те, як селянин пенсіонер скористався безвізом і злітав у Грецію.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Погроми ромських таборів та рік безвізу з ЄС

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

 

Пов`язані новини