УКРАЇНА

«Нині вже»: про «договірні футбольні матчі», чергове отруєння школярів та початок ЗНО

23 травня, 2018 07:05
УКРАЇНА/«Нині вже»: про «договірні футбольні матчі», чергове отруєння школярів та початок ЗНО
Зберегти
Вигляд
Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

Правоохоронці заявили про викриття в Україні злочинного угрупування, яке влаштовувало «договірні» футбольні матчі. За словами глави МВС Арсена Авакова, заздалегідь знаючи результат гри, учасники злочинних груп робили ставки в букмекерських конторах, зареєстрованих в країнах Азії і отримували величезні прибутки. Як працювали «договірники» та що це означає для українського футболу — дивіться у програмі «Нині вже» о 20:00 на Громадському. Із представником КМДА з питань проведення Ліги чемпіонів УЄФА Андрієм Мирошніченком також говоримо про підготовку до фіналу ЛЧ. 

Також в ефірі: 

  • Чергове отруєння в школі. У Харкові один з учнів розпилив аерозоль, через що до лікарні потрапили понад 30 дітей. Це вже 4 інцидент за останній місяць. Говоримо із кореспондентою Громадського та батьками учнів.
  • Нове ЗНО. Заявки на оцінювання подали понад 330 тисяч майбутніх абітурієнтів. Про нововведення для випускників говоримо із директором Українського центру оцінювання якості освіти Вадимом Карандієм та освітнім експертом, директором аналітичного центру CEDOS Єгором Стадним. 

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні — «нині вже». Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» буде схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуватимуться прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розкажуть і покажуть найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходитимуть бесіди з людьми, які в прямому ефірі прокоментують головні події дня та зможуть відповідати на запитання глядачів.

Вестимуть програму 14 різних людей, серед яких провідні ведучі, журналісти та редактори Громадського.

Ведуча другого випуску  шеф-редакторка Громадського телебачення Ангеліна Карякіна.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини