УКРАЇНА

«Нині вже»: Спорт чи політика: чи потрібно слідкувати за чемпіонатом світу з футболу в Росії?

14 червня, 2018 21:55
УКРАЇНА/«Нині вже»: Спорт чи політика: чи потрібно слідкувати за чемпіонатом світу з футболу в Росії?
Зберегти
Вигляд
У програмі «Нині вже» ведучий Василь Пехньо говорить з футбольними коментаторами, один з яких коментуватиме чемпіонат світу з футболу в Росії, а інший від цього відмовився.

У програмі «Нині вже» ведучий Василь Пехньо говорить з футбольними коментаторами, один з яких коментуватиме чемпіонат світу з футболу в Росії, а інший від цього відмовився.

Говоримо також з правозахисниками про те, як тиснути під час футбольного мундіалю на Росію, аби звільнити українських політв'язнів, а також запитуємо українців — що вони самі вирішили робити: дивитись чи бойкотувати?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Повернення активів та політтехнологи Тимошенко

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Нині вже
Пов`язані новини