Політика / Бізнес в політиці

«Нині вже»: Усі політики в Києві та відкриття центру Довженка

14 вересня, 2018 21:02
Політика/Бізнес в політиці/«Нині вже»: Усі політики в Києві та відкриття центру Довженка
Зберегти
Вигляд
У Києві три дні проходить форум YES, в якому беруть участь понад 600 політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів із 28 країн.

У Києві три дні проходить форум YES (Ялтинська європейська стратегія), в якому беруть участь понад 600 політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів із 28 країн.

Журналісти Громадського запитали у топ-спікерів про важливі для України речі. Включення та інтерв’ю — у програмі «Нині вже» на Громадському о 20:00.

Також в ефірі:

Довженко-Центр в Києві відкриває перший сезон регулярних подій та запускає оновлений публічний простір-лобі першого поверху з нагоди Дня кіно, дня народження Олександра Довженка та самого Довженко-Центру. Який репертуар презентує Центр — про це говоримо у другій частині програми.

Ведучий — Василь Пехньо.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Що відомо про заяву замовника «вбивства» журналіста Бабченка та політична сторона Томосу

Ведучий програми — Василь Пехньо. Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості. 

Пов`язані новини