Життя

«Нині вже»: в ефірі Громадського стартує нова програма

22 травня, 2018 19:22
Життя/«Нині вже»: в ефірі Громадського стартує нова програма
Зберегти
Вигляд
Громадське запускає нову програму прямого ефіру «Нині вже». Щодня о 20:00 в студії Громадського із гостями, спікерами та журналістами говоримо про головні теми дня.

Громадське запускає нову програму прямого ефіру «Нині вже». Головне завдання нового проекту — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні — «нині вже».

У першому випуску:

  • 8 день голодування Олега Сенцова. Що україська влада робитиме задля визволення політв'язнів Кремля та як на вимоги Сенцова реагують у РФ?
  • Контрабанда зброї в Європу: за що засудили француза Муто на Волині?
  • Дорога Ліга Чемпіонів: чи дійсно фанати здають квитки на матч в Києві через надто високі ціни на житло?

Новий проект виходитиме щодня о 20:00 зі студії Громадського та включатиме інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітику, стріми, дебати.

«Нині вже» буде схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуватимуться прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розкажуть і покажуть найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходитимуть бесіди з людьми, які в прямому ефірі прокоментують головні події дня та зможуть відповідати на запитання глядачів.

Вестимуть програму 14 різних людей, серед яких провідні ведучі, журналісти та редактори Громадського.

Ведучою першого ефіру стане шеф-редакторка Громадського телебачення Ангеліна Карякіна.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини