УКРАЇНА

«Нині вже»: висновки розслідування збиття MH17 та чи дійсно Порошенко заплатив $400 тисяч за зустріч з Трампом

25 травня, 2018 12:58
УКРАЇНА/«Нині вже»: висновки розслідування збиття MH17 та чи дійсно Порошенко заплатив $400 тисяч за зустріч з Трампом
Зберегти
Вигляд
Чи справді президент України заплатив 400 тисяч доларів за зустріч зі своїм американським колегою і чому це важливо? Про це сьогодні о 20:00 говоримо у програмі «Нині вже» на Громадському.

Чи справді президент України заплатив 400 тисяч доларів за зустріч зі своїм американським колегою і чому це важливо? Про це сьогодні о 20:00 у програмі «Нині вже» на Громадському. 

Також в ефірі говоримо про те, що означають висновки Міжнародної слідчої комісії у справі катастрофи літака MH17. 

У гостях програми — перший заступник генерального прокурора України Дмитро Сторожук та глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький. 

Наприкінці програми дізнаємось про результати фіналу жіночої Ліги чемпіонів: пряме включення нашого кореспондентка. 

Ведучий четвертого випуску «Нині вже» — журналіст Громадського Максим Каменєв. 

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні. Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні ведучі, журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Нині вже
Пов`язані новини