ENRU

«Нині вже»: Єдиний кандидат від «нових» політиків та вояж омбудсменів

Чи готові нові політики підтримати ідею праймеріз — визначитися із єдиним кандидатом у президенти? Чи можливо реалізувати такі «передвибори» та навіщо вони потрібні? У програмі «Нині вже» о 20:00 говоримо із Володимиром Федоріним, засновником Фонду Бендукідзе та колишнім членом політради «Руху Нових Сил» Саакашвілі, лідером партії «Хвиля» Віктором Чумаком та співголовою партії «Демократичний Альянс» Василем Гацьком.

Також у програмі:

Другий тиждень поспіль українська омбудсмен Людмила Денісова намагається потрапити до російських колоній, де утримують українських політвязнів. Російська омбудсмен Тетяна Москалькова, у свою чергу змогла відвідти заарештованих в Україні кримських моряків судна «Норд». До інших затриманих росіян Москалькову не пустили. Що стоїть на заваді омбудсменів — розбираємося в ефірі Громадського.

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

 

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.