УКРАЇНА

«Нині вже»: Єдиний кандидат від «нових» політиків та вояж омбудсменів

2 липня, 2018 18:33
УКРАЇНА/«Нині вже»: Єдиний кандидат від «нових» політиків та вояж омбудсменів
Зберегти
Вигляд
Чи готові нові політики підтримати ідею праймеріз — визначитися із єдиним кандидатом у президенти? Чи можливо реалізувати такі «передвибори» та навіщо вони потрібні? У програмі «Нині вже» о 20:00 говоримо із Володимиром Федоріним, засновником Фонду Бендукідзе та колишнім членом політради «Руху Нових Сил» Саакашвілі, лідером партії «Хвиля» Віктором Чумаком та співголовою партії «Демократичний Альян

Чи готові нові політики підтримати ідею праймеріз — визначитися із єдиним кандидатом у президенти? Чи можливо реалізувати такі «передвибори» та навіщо вони потрібні? У програмі «Нині вже» о 20:00 говоримо із Володимиром Федоріним, засновником Фонду Бендукідзе та колишнім членом політради «Руху Нових Сил» Саакашвілі, лідером партії «Хвиля» Віктором Чумаком та співголовою партії «Демократичний Альянс» Василем Гацьком.

Також у програмі:

Другий тиждень поспіль українська омбудсмен Людмила Денісова намагається потрапити до російських колоній, де утримують українських політвязнів. Російська омбудсмен Тетяна Москалькова, у свою чергу змогла відвідти заарештованих в Україні кримських моряків судна «Норд». До інших затриманих росіян Москалькову не пустили. Що стоїть на заваді омбудсменів — розбираємося в ефірі Громадського.

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

 

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини