УКРАЇНА

«Нині вже»: Звільнення з російської тюрми, суд щодо нападника на Гандзюк та «вагнерівці» в Африці та Сирії

7 серпня, 2018 16:35
УКРАЇНА/«Нині вже»: Звільнення з російської тюрми, суд щодо нападника на Гандзюк та «вагнерівці» в Африці та Сирії
Зберегти
Вигляд
Із російської тюрми звільнили українця Олександра Костенка. За що його ув’язнили в Росії та чому до нього можуть бути претензії і в українських правоохоронних структур — про це у програмі «Нині вже» о 20:00 на Громадському.

Із російської тюрми звільнили українця Олександра Костенка. За що його ув’язнили в Росії та чому до нього можуть бути претензії і в українських правоохоронних структур — про це у програмі «Нині вже» о 20:00 на Громадському.

Також в ефірі:

  • Нападника на херсонську активістку та радницю міського голови Катерину Гандзюк взяли під варту. Хто він, і чому виплеснув на активістку кислоту — говоримо у другій частині програми.
  • «Вагнерівці» у світі. Що робить російська приватна військова компанія в Африці та що про їхнє перебування там каже російська влада.

Ведучий — Остап Яриш. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: Зустріч Кольченка із матір’ю, напади на активістів та де присутні російські найманці «Вагнера»

Головне завдання нового проекту «Нині вже» — розповісти про події, явища та людей, які мають значення саме сьогодні.

Щодня о 20:00 у студії Громадського інтерв’ю, прямі включення, кращі репортажі, дискусії, аналітика, стріми та дебати.

«Нині вже» схоже більше на дружню бесіду, ніж на підсумкові випуски новин.

Протягом ефіру відбуваються прямі включення з ньюзруму Громадського, під час яких журналісти розказують і показують найцікавіше з того, що лишилося за кадром.

Крім цього, в студії програми проходять бесіди з людьми, які в прямому ефірі коментують головні події дня та можуть відповідати на запитання глядачів.

Ведуть програму 14 різних людей, серед яких провідні журналісти та редактори Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Нині вже
Пов`язані новини