Політика

Обама продовжив санкції проти Росії через Україну

Політика/Обама продовжив санкції проти Росії через Україну
Зберегти
Вигляд
Президент США Барак Обама продовжив санкції проти Росії, введені у березні 2014 року через порушення територіальної цілісності України

Президент США Барак Обама, чия каденція спливає 20 січня, продовжив санкції проти Росії, введені у березні 2014 року через порушення територіальної цілісності України. Про це повідомляє прес-служба Білого Дому.

«Надзвичайний стан, оголошений в указі 13660 від 6 березня 2014 року, продовжує діяти після 6 березня 2017 року», — зазначив Обама у листі до голів Сенату і Палати представників США.

У документі засуджується політика російської сторони, яка «підриває демократичні процеси в Україні, загрожує її миру, безпеці, стабільності, суверенітету та територіальній цілісності».

Також засуджується незаконне привласнення Росією українських активів вслід за анексією Криму та використання військової сили проти України.

На переконання чинного президента, такі дії також загрожують національній безпеці та інтересам США.

«Таким чином я визначив, що важливо продовжити надзвичайний стан, об’явлений в указі 13660, з повагою до України», — підкреслив Обама.

Раніше повідомлялося, що новообраний президент США Дональд Трамп планує залишити санкції проти Росії «принаймні на деякий час».

До цього США розширили санкції проти Росії через агресію в Україні.

Нагадаємо, 19 грудня санкції проти Росії продовжив Євросоюз.

Пов`язані новини