УКРАЇНА

Обама: США й Італія збережуть санкції проти Росії

УКРАЇНА/Обама: США й Італія збережуть санкції проти Росії
Зберегти
Вигляд

Президент США Барак Обама заявив після зустрічі з прем’єр-міністром Італії Маттео Ренці у Вашингтоні, що обидві сторони підтвердили важливість збереження санкцій щодо Росії, запроваджених через її агресію проти України.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Ми обговорили нашу спільну стурбованість щодо становища в Україні і важливості збереження санкцій – у тому числі санкцій ЄС, — доки і Росія, і Україна не виконають своїх зобов’язань за мінськими домовленостями», — сказав Обама на спільній із Ренці прес-конференції,

«Ми сповнені рішучості співпрацювати з «нормандською групою» на дипломатичному фронті, щоб досягти цієї мети», – додав він.

«Виклик, який постав перед нами щодо Росії, значною мірою зосереджений на агресії Росії в кількох специфічних місцях світу», — нагадав президент США.

За його словами, йдеться про агресію Росії проти Грузії 2008 року, проти України, де США разом із європейцями намагалися стати посередниками і прийшли до мінських домовленостей про мирне вирішення цих питань, а також у Сирії.

Італія належить до тих кількох країн-членів Європейського союзу, де ведеться найбільше мови про можливість скасувати санкції щодо Росії, накладені через її агресію проти України на частині Донбасу, і без урегулювання в тому регіоні.

Раніше повідомлялося, шо в окупований Крим прибула делегація з Італії.

Нагадаємо, 15 вересня Євросоюз подовжив персональні санкції проти Росії.

Пов`язані новини