УКРАЇНА

Обрання голови Держбюро розслідувань: спецперевірку поки пройшов лише Матіос

28 лютого, 2017 17:29
УКРАЇНА/Обрання голови Держбюро розслідувань: спецперевірку поки пройшов лише Матіос
Зберегти
Вигляд
Спеціальну перевірку в конкурсі на керівника Державного бюро розслідувань наразі пройшов лише головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Спеціальну перевірку в конкурсі на керівника Державного бюро розслідувань наразі пройшов лише головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Результатів щодо інших 18 кандидатів досі немає.

Про це повідомили на засіданні комісії з обрання голови Держбюро розслідувань, — передає кореспондент Громадського.

«Інформація (про результати спецперевірки – ред.) буде найближчим часом. Є один кандидат, який пройшов усі перевірки, в тому числі Державну фіскальну службу, це Анатолій Матіос», — доповів на засіданні представник секретаріату Кабінету міністрів.

Слід зазначити, що саме Кабмін організовує проведення такої спецперевірки.

Водночас, наразі Державна фіскальна служба не надала інформації стосовно спецперевірки інших кандидатів на посаду голови Держбюро розслідувань.

«Щодо більшості кандидатів, то в секретаріаті Кабміну наразі відсутня інформація від Державної фіскальної служби. Тобто, як я розумію, у нас немає потрібної інформації, щоб ми розглянули результати спецперевірок, це саме в частині інформації, яку має надати Державна фіскальна служба», — сказав голова конкурсної комісії Роман Майданик.

Спецперевірка є одним з етапів відбору кандидатів на посаду голови Державного бюро розслідувань. Претендентів перевіряють, зокрема, на наявність судимості, відповідність закону про люстрацію, а також правдивість інформації, вказаної у деклараціях.

Після спецперевірки кандидатів перевірятимуть на поліграфі, далі – фінальна співбесіда.

За її результатами конкурсна комісія обере голову ДБР шляхом голосування.

Нагадаємо, раніше голова військової прокуратури Анатолій Матіос заявив, що конкурсна комісія обере його директором Державного бюро розслідувань, якщо політичні сили порозуміються між собою.

Після співбесіди журналісти намагалися запитати у головного військового прокурора про занадто високі статки, вказані у його декларації.

Однак, Матіос не виявив бажання відповідати на ці запитання, тому втік від журналістів коридорами Кабінету міністрів.

 

Пов`язані новини