УКРАЇНА

Обрання голови Держбюро розслідувань затягується через спецперевірку

24 лютого, 2017 19:09
УКРАЇНА/Обрання голови Держбюро розслідувань затягується через спецперевірку
Зберегти
Вигляд
Обрання керівника Державного бюро розслідувань затягується через те, що конкурсна комісія досі не отримала результатів спеціальної перевірки щодо кандидатів. Через це голову ДБР оберуть не раніше квітня

Обрання керівника Державного бюро розслідувань затягується через те, що конкурсна комісія досі не отримала результатів спеціальної перевірки щодо кандидатів. Через це голову ДБР оберуть не раніше квітня.

Про це у коментарі Громадському повідомив член конкурсної комісії з обрання керівництва ДБР Денис Монастирський.

«Наразі ми не отримали жодного звіту про результати спецперевірки. Причини нам не відомі. Ми плануємо провести засідання комісії і через секретаріат Кабінету міністрів з’ясувати причину затримки», — сказав Монастирський.

За його словами, саме секретаріат Кабміну має звертатися до ряду державних органів, які, у свою чергу, мають надати відповідну інформацію про кандидатів. Претендентів на голову ДБР перевіряють, зокрема, на наявність судимості, відповідність до закону про люстрацію, а також правдивість інформації, вказаної у деклараціях.

«Традиційний строк розгляду таких документів складає приблизно 40-50 днів, як показують попередні конкурси. Можливо, причиною затримки частково стали новорічні свята», — припускає член конкурсної комісії.

Після спецперевірки кандидатів перевірятимуть на поліграфі, далі – фінальна співбесіда. За її результатами конкурсна комісія обере голову ДБР шляхом голосування.

Раніше в ефірі Громадського Монастирський повідомляв, що ДБР не запрацює в 2017 році.

Детальніше про конкурс на посуда голови Держбюро розслідувань читайте у публікації Громадського: Хто контролюватиме Держбюро розслідувань?

Пов`язані новини