Поліцейські перевіряють можливі факти незаконного заволодіння майном ПАТ «Атек» в Києві на загальну суму понад 54 млн грн.

Поліцейські перевіряють можливі факти незаконного заволодіння майном ПАТ «Атек» в Києві на загальну суму понад 54 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Головне слідче управління Нацполіціі проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Слідчі дії проводяться на території декількох областей під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України.

«У ході досудового розслідування кримінального провадження перевіряються можливі факти незаконно заволодіння майном ПрАТ «АТЕК» на загальну суму понад 54 млн гривень», — ідеться у повідомленні.

Найімовірніше, дозвіл на проведення слідчих дій надали у справі за позовом компанії «Інженерна група «Арей» про захоплення майна.

В ухвалі суду йдеться, що доступ надається до Mercedes-Benz s 600 2008 року випуску, Chevrolet corvette 2008 року, Nissan 200 1994 року. Автівки були запломбовані у приміщенні за попереднім рішенням суду.

Вранці 23 березня поліція прийшла з обшуками на територію заводу «Атек» у Києві. Партія «Національний корпус» заявила, що спецпідрозділи поліції блокують головний їхній офіс, який розташований на території заводу. Націоналісти заблокували спецпризначенців, які прийшли на територію заводу «Атек»

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile