УКРАЇНА

Обшуки у Криворізькій міськраді проводились через справу Новинського

УКРАЇНА/Обшуки у Криворізькій міськраді проводились через справу Новинського
Зберегти
Вигляд
Печерський районний суд Києва дозволив ровести обшуки в виконкомі Криворізької міськради в справі про оборудки ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» на користь депутата Вадима Новинського

Обшуки у будівлі Криворізької міської ради проводились у зв’язку зі справою народного депутата Вадима Новинського. Про це повідомляють «Наші гроші».

Печерський районний суд Києва 31 жовтня дозволив слідчому Генеральної прокуратури провести обшуки в виконкомі Криворізької міськради в справі про оборудки посадовців ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» на користь структур народного депутата Новинського.

«Слідство встановило, що в 2012-2016 роках посадовці «Океану» створили штучну кредиторську заборгованість заводу, довели його до банкрутства і заволоділи майном підприємства. Посадовці заводу діяли у змові з групою невстановлених людей, які були службовими особами інших фірм. Одна з них – ТОВ «Віком». Реєстраційні справи цієї фірми знаходяться в Криворізькій мерії і доступ до них отримав слідчий», — повідомляє видання.

З інших судових ухвал стало відомо, що слідство вважає незаконним передачу інвестиційних сертифікатів Пайового венчурного недиверсифікованого закритого інвестиційного фонду «Мегаполіс-Інвест» на користь ТОВ «Консалтинг-Гамма».

Повідомляється, що остання фірма контролюється Новинським. Купівля сертифікатів зробила його основним кредитором миколаївського заводу. В кінці минулого року «Океан» було визнано банкротом.

Як повідомляє видання, ТОВ «Віком» припинило свою діяльність. Раніше воно було записане на американську «Селмер венчес ллс» та на кіпрську компанію «Парасенд венчерз Лтд».

Раніше повідомлялося, що 17 листопада у будівлі Криворізької міської ради проводили обшуки.

Нагадаємо, Новинський отримав подання ГПУ про зняття депутатської недоторканності 9 листопада.

8 листопада Новинський повернувся до України. У виступі перед журналістами він повідомив, що буде в сесійній залі Верховної Ради, коли розглядатимуть питання щодо позбавлення його депутатської недоторканності.

На його переконання, справа проти нього «повністю сфабрикована, побудована на брехні і вона є політично мотивованою».

Пов`язані новини