УКРАЇНА

Обшуки в мерії Одеси пов’язані з привласненням бюджетних коштів — НАБУ

23 жовтня, 2017 17:15
УКРАЇНА/Обшуки в мерії Одеси пов’язані з привласненням бюджетних коштів — НАБУ
Зберегти
Вигляд
Обшуки в мерії Одеси проводилися в рамках розслідування двох кримінальних проваджень за фактами зловживання службовим становищем службовими особами Одеської міської ради.

Обшуки в мерії Одеси проводилися в рамках розслідування двох кримінальних проваджень за фактами зловживання службовим становищем службовими особами Одеської міської ради. 

Про це повідомляє прес-служба Національного антикоруційного бюро.

В рамках одного провадження розслідується можливе привласнення коштів місцевого бюджету шляхом завищення вартості робіт з реконструкції автодоріг та подальшого перерахування незаконно одержаних доходів на рахунки підконтрольних офшорних підприємств.

Друге провадження стосується передачі майна КП «Міжнародний аеропорт Одеса» до статутного капіталу ТОВ «Міжнародний аеропорт Одеса», внаслідок якого, на думку детективів, майно територіальної громади незаконно вибуло з її володіння, чим останній завдано збитків на суму понад 100 млн грн.

«Обшуки здійснюються за місцем проживання осіб, які можуть бути причетні до вчинення зазначених кримінальних правопорушень, та за місцем знаходження речей і документів, які мають значення для кримінального провадження», — ідеться у повідомленні.

З огляду на те, що детективи також перевіряють версію ймовірної причетності мера міста Одеси до зазначених кримінальних правопорушень, слідчі дії (обшуки) проводяться за місцем його роботи та проживання

Раніше повідомлялося, що до міського голови Одеси Генадія Труханова прийшли з обшуками.

Відео: Youtube/Сайт Одеси 048.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КАПІТАН ПІД «ТРИКОЛОРОМ». Розслідування щодо Трухованова.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини