УКРАЇНА

Обсяг торгівлі з Китаєм за рік зріс майже на 20% — Мінекономіки

6 липня, 2018 16:03
УКРАЇНА/Обсяг торгівлі з Китаєм за рік зріс майже на 20% — Мінекономіки
Зберегти
Вигляд
У 2017 році обсяг двосторонньої торгівлі між Україною та Китаєм склав 7,7 мільярдів доларів та зріс на 18% порівняно з 2016 роком.

У 2017 році обсяг двосторонньої торгівлі між Україною та Китаєм склав 7,7 мільярдів доларів та зріс на 18% порівняно з 2016 роком.

Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку та торгівлі України.

Крім цього, у першому кварталі обсяг двосторонньої торгівлі між країнами склав 2 мільярди доларів, що на 18,7% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Таким чином, в Мінекономіки вважають, що обсяг торгівлі між Китаєм та Україною може зрости до 10 мільярдів доларів за підсумками 2018 року.

Там також додають, що працюють над розширенням доступу українських товаровиробників до ринку Китаю.

«Україна вперше представить свій національний стенд на міжнародній виставці China International Import Expo-2018 і я переконаний, що після цього українська продукція здобуде ще більш вагому частку в імпорті Китаю. Згідно з очікуваннями китайських колег, через 5 років їхній імпорт складе $24 трлн», — зазначив міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів.

Ринок Китаю для України стає перспективним на тлі торговельної війни зі США. Так, 6 липня Китай запровадив мита на 34 мільярди доларів американського імпорту. Як наслідок, імпортери з інших країн світу можуть претендувати на частку, яку займали США на ринку Китаю.

Пов`язані новини