Життя

Обстріл Авдіївки припинився тільки після втручання ОБСЄ – СЦКК

Життя/Обстріл Авдіївки припинився тільки після втручання ОБСЄ – СЦКК
Зберегти
Вигляд

Припинити обстріл Авдіївки тільки після погрози з боку України повернути на позиції відведене важке озброєння та втручання ОБСЄ.

Про це під час брифінгу в Краматорську заявив керівник української сторони Спільного центру з контролю і координації (СЦКК) генерал-майор Андрій Таран.

«Після того, як 22 снаряди 122-мм гармат були випущені у бік Авдіївки по коксохімзаводу, я звернувся до генерала Романчука (керівник російської сторони СЦКК) з вимогами зробити все, аби припинити варварський обстріл Авдіївки. На жаль, це не мало результату. Обстріли тривали. Після чого я був змушений звернутися до керівника донецької групи ОБСЄ і попередив, що в разі неприпинення обстрілів Авдіївки з метою зруйнувати інфраструктуру, яка знаходиться на українській стороні, ми будемо змушені вжити адекватних заходів і задіємо всю наявну артилерію, яка на сьогодні згідно з Мінськими домовленостями відведена. Змушені будемо її повернути і застосувати, щоб вогнем придушити спроби знищити як мирних жителів і військовослужбовців, так і інфраструктуру», - сказав Таран. 

Він наголосив, що обстріл припинився тільки після втручання ОБСЄ.

18 липня з 20:45 бойовики півтори години вели прицільний обстріл по Водяному з 152-х та 122-мм артилерії і танка. Є загиблий і поранені мирні місцеві жителі.

/ відео Громадське.Донеччини

Пов`язані новини