Війна

Обстріл Сартани під Маріуполем: пошкоджено 11 житлових будинків

3 лютого, 2017 12:54
Війна/Обстріл Сартани під Маріуполем: пошкоджено 11 житлових будинків
Зберегти
Вигляд
Зранку 3 лютого бойовики обстріляли селище Сартана, що знаходиться у Донецькій області та підпорядковане Кальміуській районній раді Маріуполя

Зранку 3 лютого бойовики обстріляли селище Сартана, що знаходиться у Донецькій області та підпорядковане Кальміуській районній раді Маріуполя. Внаслідок обстрілів було пошкоджено 11 житлових будинків.

Про це Громадському повідомив голова селищної ради селища Сартана Олександр Куркчі.


police.dn.ua

«Обстріли розпочались о 5:03. Вже о 6-6:30 працювали співробітники поліції. В районі Лебединого близько 8 ранку чули обстріли і тривали вони до 9 ранку. Але зараз все тихо. У Сартані було пошкоджено 11 домівок житлового сектору, розбиті вікна осколками, покрівля. Також пошкоджені 2 обєкти нежитлового фонду та було пряме попадання у могилу на кладовищі», — сказав він.

За його словами, внаслідок обстрілів поранених чи загиблих не було.

Він також зазначив, що під керівництвом Маріупольської міської ради та селищної ради був сформований штаб, який координує оперативні дії.

«Ми виконуємо певні ремонтні роботи. У нас є своя розроблена система, все чітко було скоординовано. Наразі окрім поліції працюють співробітники ЖКГ та аварійних служб», — зазначив Куркчі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини