ОБСЄ не виключає встановлення нових камер спостереження, які будуть фіксувати порушення режиму припинення вогню на Донбасі. Про це заявив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг

ОБСЄ не виключає встановлення нових камер спостереження, які будуть фіксувати порушення режиму припинення вогню на Донбасі. Про це заявив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Ми не виключаємо можливості встановлення нових камер, але камери лише доповнюють те, що роблять патрулі. У тих місцях, де встановлюються камери, кількість порушень знижується, або гаряча точка переміщається в сторону», — сказав Хуг.

Як повідомлялося, уздовж лінії зіткнення СММ ОБСЄ має камери, які надають можливість моніторингу з кутом огляду 360 градусів 24 години на добу, сім днів на тиждень.

Зокрема, вони знаходяться в Авдіївці, біля шахти «Жовтнева», що поблизу зруйнованого Донецького аеропорту, а також біля Широкино, на схід від Маріуполя.

При цьому на початку вересня в СММ ОБСЄ поскаржилися, що були вкрадені або знищені камери спостереження біля шахти «Жовтнева» на території самоназваної Донецької народної республіки.

У жовтні 2016 року Місія відзначила, що «проводить цілодобовий моніторинг і спостереження на всій території Донбасу шляхом використання різних технічних засобів, зокрема стаціонарних камер, безпілотних літальних апаратів та інших засобів повітряного спостереження».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Відведення військ не передбачає здачу територій» — інтерв’ю з керівником спецмісії ОБСЄ на Донбасі»

Поділитись: