УКРАЇНА

ОБСЄ назвала блокування NewsOne посяганням на свободу ЗМІ

4 грудня, 2017 17:58
УКРАЇНА/ОБСЄ назвала блокування NewsOne посяганням на свободу ЗМІ
Зберегти
Вигляд
Організація з безпеки і співробітництва в Європі відреагувала на блокування будівлі, де знаходиться редакція телеканалу NewsOne.

Організація з безпеки і співробітництва в Європі відреагувала на блокування будівлі, де знаходиться редакція телеканалу NewsOne.

Про це йдеться у заяві представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Гарлема Дезіра.

«Обмеження доступу до редакції новин — це безпосереднє втручання у його роботу та фізичне залякування працівників медіа. Це неприйнятна ситуація та посягання на свободу ЗМІ», — сказав Дезір.

Він також закликав українську владу зробити все можливе для забезпечення дотримання свободи преси та безпечного робочого середовища працівникам NewsOne.

3 грудня NewsOne заявив про блокування каналу людьми у військовій формі. Народний депутат Євген Мураєв, якого вважають власником телеканалу, заявив, що відповідальний за блокування — очільник «Братства» Дмитро Корчинський. Сам Корчинський підтвердив це.

Раніше учасники блокування NewsOne закликали номінального власника телеканалу Євгена Мураєва вибачитися за «сепаратистські висловлювання».

29 листопада народний депутат та номінальний власник телеканалу NewsOne Євген Мураєв, в ефірі свого ж медіа назвав події кінця 2013–початку 2014 року в Україні державним переворотом. У відповідь кілька депутатів покинули студію.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков закликав блокувальників телеканалу NewsOne припинити акцію протесту.

Більше про:
# NewsOne
# ЗМІ
# ОБСЄ
Пов`язані новини