Війна

ОБСЄ продовжила мандат спостерігачів на 2 пунктах пропуску РФ на кордоні з непідконтрольним Донбасом

20 жовтня, 2017 17:53
Війна/ОБСЄ продовжила мандат спостерігачів на 2 пунктах пропуску РФ на кордоні з непідконтрольним Донбасом
Зберегти
Вигляд
Організація з безпеки та співробітництва в Європі продовжила мандат моніторингової місії на контрольно-пропускних пунктах між Росією та окупованим Донбасом «Гуково» та «Донецьк» до 31 січня 2018 року

Організація з безпеки та співробітництва в Європі продовжила мандат моніторингової місії на контрольно-пропускних пунктах між Росією та окупованим Донбасом «Гуково» та «Донецьк» до 31 січня 2018 року.

Про це повідомляє прес-служба організації.

Рішення про продовження мандату ухвалили 57 держав-учасниць на засіданні 19 жовтня. Склад мандату місії, в яку входить 22 спостерігачі, не зміниться.

У свою чергу в МЗС України висловили «глибоке розчарування одноосібною відмовою Росії надати згоду на розширення мандату Місії на всю ділянку кордону», прилеглу до тимчасово непідконтрольних районів Донецької і Луганської областей.

«Такі дії Російської Федерації свідчать про свідоме небажання сприяти деескалації ситуації на Донбасі та свідомий намір продовжувати постачання важкої зброї, військового обладнання і боєприпасів, бойовиків і найманців, здійснювати підтримку терористичної діяльності на території України», – йдеться у заяві.

Раніше спостерігачі місії повідомляли про факти перекидання Росією військових і зброї на непідконтрольну владі України територію Донецької та Луганської областей. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини