Війна

ОБСЄ: Відведення військ стосується Станиці Луганської, Золотого і Петрівського

Війна/ОБСЄ: Відведення військ стосується Станиці Луганської, Золотого і Петрівського
Зберегти
Вигляд

Досягнута у середу в Мінську домовленість про відведення військ і озброєння на Донбасі стосується трьох ділянок – Станиці Луганської, Золотого і Петрівського.

Про це сказав спецпредставник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі Мартін Сайдік, передає «Радіо Свобода».

«Після тримісячних наполегливих переговорів та роботи підгрупи з питань безпеки сьогодні вдалося нарешті узгодити рамочний документ з розведення сил та засобів. Цей документ був щойно підписаний представниками України та РФ в Тристоронній контактній групі, а також парафований представниками ОРДО і ОРЛО», – сказав він.

Зазначимо, що у Мінську раніше вже домовлялися про відведення озброєння від лінії розмежування на Донбасі, проте ці домовленості не виконуються. Раніше у моніторинговій місії ОБСЄ заявляли, що бойовики і українські військові не змогли повністю відвести заборонене Мінськими угодами озброєння від лінії зіткнення.

Крім того, заступник голови спеціальної моніторингової місії ООБСЄ Александр Хуг зазначав, що для забезпечення режиму припинення вогню на Донбасі необхідна більша відстань між українськими військовими й незаконними збройними формуваннями.

Читайте також: Леонід Кучма: Я не бачу строків завершення війни на Донбасі.  

Раніше Тристороння група у Мінську підписала угоду про розведення сил на Донбасі. Росія і бойовики виступають проти створення у Мінську підгрупи з кордону

Пов`язані новини