Життя

ОБСЄ встановили камери спостереження в Донецьку та Авдіївці (ФОТО, ВІДЕО)

Життя/ОБСЄ встановили камери спостереження в Донецьку та Авдіївці (ФОТО, ВІДЕО)
Зберегти
Вигляд

Камеру цілодобового спостереження встановили на багатоповерхівці в Авдіївці напередодні, 15 квітня. Про це повідомив на місці заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг.

Один день обладнання працювало в тестовому режимі, а з 16 квітня буде вести постійне цілодобове спостереження. Камера обертається та дає кут огляду в 360 градусів. Відео з обладнання потраплятимуть у зашифрованому вигляді на сервер СММ ОБСЄ, вони є конфіденційними і не публікуватимуться в мережі.

 

Аналогічну камеру спостереження відкрито сьогодні у Донецьку, на шахті «Октябрьская» — звідти ведеться спостереження території довкола Донецького аеропорту.

«Ця камера має кут огляду 360 градусів. І вона може спостерігати за аеропортом у цьому напрямку, може бачити транспортне сполучення між Ясинуватою та Авдіївкою, а також бачити фільтрувальну станцію на цьому боці. Це гарячі точки, про які ми вже досить тривалий час передаємо інформацію. камери допомагатимуть не тільки спостерігати вдень, але й дивитись під певним кутом у нічний час, що підвищить нашу здатність забезпечувати об’єктивну інформацію сторонам, які приймають участь», – додав Хуг.

 

Раніше співробітники ОБСЄ встановили камери спостереження в Широкиному.

Пов`язані новини