Життя

ОБСЄ виявила 8-9 воронок на місці обстрілу КПВВ «Оленівка»

Життя/ОБСЄ виявила 8-9 воронок на місці обстрілу КПВВ «Оленівка»
Зберегти
Вигляд

Спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ виявили 8-9 воронок від снарядів на місці обстрілу пункту пропуску «Оленівка». Про це Громадському розповів заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг.

«Спостерігачі прибули на блокпост близько 10 години ранку. На місці вони провели аналіз 8-9 воронок. За попередньою оцінкою, три транспортних засоби було пошкоджено, 4 людини загинули. Але ми не можемо зараз сказати точну інформацію про кількість поранених», — сказав Хуг.

Також він підтвердив, що під час огляду представниками СММ ОБСЄ наслідків обстрілу, на місці події були присутні представники самоназваної «ДНР».

«Їх присутність буде відображена у нашому звіті. Але окрім їх присутності, ми не зіткнулися з жодними обмеженнями на місці події», — сказав Хуг.

Нагадаємо, близько 3 години ночі 27 квітня відбувся обстріл пункту пропуску «Оленівка». У штабі АТО повідомили, що вночі з боку непідконтрольної території чули звуки зі стрілецької зброї, але не відкривали вогонь у відповідь.

Селище Оленівка знаходиться у Волноваському районі Донецької області України. З 2014 року дефакто перебуває під контролем самоназваної «ДНР».

/фото з архіву ОБСЄ

Пов`язані новини