Представниця ОБСЄ з питань свободи преси Дуня Міятович наголосила на необхідності забезпечення безпеки представників засобів масової інформації та забезпечення плюралізму ЗМІ.

Про це вона заявила під час чотириденного візиту до Києва на зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, повідомляє прес-служба ОБСЄ.

Вона також закликала українську владу активізувати зусилля, щоб покласти край безкарності за злочини, вчинені стосовно журналістів.

«Я отримую більше повідомлень про погрози на адресу журналістів, особливо в інтернеті, і особливо проти тих, хто бере участь в журналістських розслідуваннях. Утиски і маркування журналістів як зрадників є неприйнятним у демократичному суспільстві. Це фактично обмежує представників ЗМІ у виконанні своєї роботи», – сказала Міятович.

Вона також наголосила, що справи українських журналістів Романа Сущенка, затриманого в Москві, і Миколи Семени, який перебуває під домашнім арештом в Криму, як і раніше, серед пріоритетних питань для неї.

Раніше ОБСЄ обурилося цькуванням проросійського пропагандиста Грема Філліпса над українським заручником Володимиром Жемчуговим.

Поділитись: