УКРАЇНА

Обвал гуртожитку в Чернігові: поліція не підтверджує вибух

13 грудня, 2016 13:23
УКРАЇНА/Обвал гуртожитку в Чернігові: поліція не підтверджує вибух
Зберегти
Вигляд
lead
За фактом руйнування будівлі гуртожитку в Чернігові поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про умисне знищення або пошкодження об'єктів житлово-комунального господарства.

За фактом руйнування будівлі гуртожитку в Чернігові поліція відкрила кримінальне провадження.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції в Чернігівській області.

«Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом обвалу 4-поверхового будинку в обласному центрі по вулиці Попудренка, 16», – йдеться у повідомленні.

Зауважується, що попередня інформація про вибух не підтвердилася.

Провадження відкрите за статтею про умисне знищення або пошкодження об'єктів житлово-комунального господарства, що карається штрафом від ста до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Нагадаємо, ввечері 12 грудня у Чернігові обвалилася будівля, в якій розміщується гуртожиток швейної фабрики.

Обвал стався внаслідок вибуху, що стався в кімнаті на четвертому поверсі. Через вибух обвалились  плити перекриття з першого по четвертий поверх (8 квартир) і сталося руйнування зовнішньої стіни будівлі з фасадної сторони.

З-під завалів будівлі гуртожитку, що обрушилася в Чернігові, дістали 17-річного хлопця

Пізніше з-під завалів будинку в Чернігові дістали тіло загиблої жінки

Наразі тривають роботи з вивезення зруйнованих конструкцій. За інформацією рятувальників, людей під завалами більше немає.

З місця події евакуйовано 170 мешканців будинку, 85 осіб розселено в готелях Чернігова. Поліція та Нацгвардія забезпечують охорону місця події та майно для запобігання фактам мародерства.

Пов`язані новини