ENRU

Обвинуваченого у нападі на АЗС Крисіна залишили під домашнім арештом

Bfcad73242dcba790
Крисін, який фігурує у декількох справах, залишився під домашнім арештом, фото Дмитро Реплянчук/Громадське

Солом’янський суд Києва відмовився взяти під варту і залишив під домашнім арештом Юрія Крисіна, який у цьому процесі є обвинуваченим у нападі на автозаправну станцію у 2016 році.

Про повідомляє кореспондент Громадського.

Крисін також є фігурантом у справі вбивства журналіста В'ячеслава Веремія під час подій Євромайдану в 2014 році.

Прокурори вимагали взяти Крисіна під варту, оскільки вважають, що він може впливати на свідків та «продовжувати вчинення злочинної діяльності». 

 Сам Крисін стверджує, що злочину не вчиняв, а дана справа проти нього сфабрикована.

«У відкритті цієї справи є зацікавлені особи. Які саме - скоро дізнаєтеся під час судового засідання», - сказав Крисін у коментарі Громадському.

Слід зазначити, що обвинувальний акт щодо Крисіна передали до суду ще 13 березня, однак розглядати справу по суті досі не розпочали.

Нагадаємо, що у 2014 році арештовану у справі побиття журналіста Веремія Крисіну було надано державну охорону через нібито загрозу його життю, а запобіжний захід було змінено на домашній арешт.

При цьому Юрій Крисін визнає свою провину в побитті Веремія. Відео, як журналіста б‘ють бітою, доступне в інтернеті.

Тим не менш, він за цей час став фігурантом інших справ, зокрема, справи про напад на автозаправну станцію «Народна АЗС» в Києві в районі аеропорту «Жуляни» 5 травня 2016 року.

7 лютого Печерський суд не продовжив цілодобовий домашній арешт Юрія Крисіна, відхиливши клопотання ГПУ. У квітні 2017 Крисіну дозволили зняти електронний браслет.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram