Обвинуваченого ФСБ Росії у «справі українських диверсантів» у Криму Володимира Дудку змусили відмовитися від адвоката.

Обвинуваченого ФСБ Росії у «справі українських диверсантів» у Криму Володимира Дудку змусили відмовитися від адвоката. Таку заяву зробив захисник іншого обвинуваченого по цій справі Алєксандр Попков у мережі Facebook.

«Вчора ж увечері дізнаємося, що Володимир Дудка відмовився від хорошого принципового адвоката і йому призначили іншого, після чого Дудка дав відеосвідчення», — пише адвокат.

За його словами, адвокатці Оксані Желєзняк вдалося на кілька хвилин побачитися із підзахисним. Той сповістив, що його змушують відмовитись від неї і давати свідчення, які не відповідають реальності.

Повідомляється, що стан обвинуваченого «заляканий та пригнічений».

В той же час, за словами Попкова, слідчий по «справі українських диверсантів» повідомив, що підзахисний Дмитро Штибліков відмовляється від  послуг свого захисника.

«Ввечері слідчий мимохідь повідомляє, що від мене Дмитро нібито відмовився. Підтверджень я не бачив, підзахисний в моїй присутності і після конфіденційного спілкування від мене не відмовлявся, працюю далі», — повідомляє Попков.

Він зазначає, що у такій ситуації ізольована кримським ФСБ людина з рідними, які живуть в Криму, може підписати будь-які папери, взяти на себе все що завгодно, «аж до вбивства Павла I і геноциду печенігів».

Раніше ФСБ повідомляла про те, що затримані за нібито підготовку терактів в анексованому Криму українці визнали свою провину.

Нагадаємо, що 10 листопада, ФСБ повідомила про затримання в Севастополі «українських розвідників-диверсантів».

Відомо, що затриманими є Бессарабов Олексій Євгенович, Штибліков Дмитро Анатолійович, Дудко Володимир Михайлович.

Їх заарештували на два місяці. Затримані зараз перебувають у Ленінському суді міста Севастополя.

У комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони вважають, що заяви ФСБ про «українські диверсійні групи» у Криму є провокацією, оскільки президент Порошенко заборонив проведення спецоперацій на території анексованого півострова.

Поділитись: