УКРАЇНА

Обвинуваченого у вбивстві водія BlaBlaCar засудили до 2 років ув’язнення за погром у суді

27 жовтня, 2017 15:10
УКРАЇНА/Обвинуваченого у вбивстві водія BlaBlaCar засудили до 2 років ув’язнення за погром у суді
Зберегти
Вигляд
Шевченківський районний суд засудив до 2 років обмеження волі колишнього бійця «Правого сектору» Дмитра Голуба, якого звинувачують у вбивстві водія BlaBlaCar Тараса Познякова, за погром в залі суду.

Шевченківський районний суд засудив до 2 років обмеження волі колишнього бійця «Правого сектору» Дмитра Голуба, якого звинувачують у вбивстві водія BlaBlaCar Тараса Познякова, за погром в залі суду.

Про це йдеться в тексті вироку, передають «Українські Новини».

30 вересня 2016 підсудний доставлений конвоєм до зали судового засідання для розгляду питання про продовження його тримання під вартою у справі про вбивство водія BlaBlaCar. У ході судового розгляду Голуб нецензурно висловлювався на адресу судді й інших учасників судового засідання, а також відірвав прикріплену до підлоги дерев’яну лавку та намагався виламати замок.

Відтак обвинувачений жбурнув відірвану частину дерев’яної лавки в телевізор, який висів на стіні в приміщенні, й розбив його. Балансова вартість телевізора LG становить 5460 гривень.

Обвинувачений провину в скоєнні зазначеного кримінального злочину визнав, але заперечив, що його дії містили хуліганський мотив, позаяк він учинив це, захищаючи свої права.

Проте суд визнав екс-бійця «Правого сектору» винним у хуліганстві й засудив його до 2 років обмеження волі.

Безпосередньо справу про вбивство водія BlaBlaCar Києво-Святошинський районний суд Київської області почав розглядати 24 жовтня. Голуба обвинувачують у вбивстві, незаконному заволодінні транспортним засобом і незаконному поводженні зі зброєю.

Другий обвинувачений — росіянин Луан Кингисепп — оголошений у розшук.

4 серпня 2016 року поліція затримала екс-бійця Голуба за підозрою у вбивстві водія BlaBlaCar Тараса Познякова.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# BlaBlaCar
# вбивство
Пов`язані новини