Війна

Підозрюваний у держзраді полковник Без’язиков оголосив голодування

24 червня, 2017 00:38
Війна/Підозрюваний у держзраді полковник Без’язиков оголосив голодування
Зберегти
Вигляд
Підозрюваний у державній зраді полковник Збройних сил України Іван Без’язиков оголосив безстрокове голодування у Лук’янівському СІЗО

Звільнений з полону «ДНР» і нині підозрюваний у державній зраді полковник Збройних сил України Іван Без’язиков оголосив безстрокове голодування у Лук’янівському СІЗО.

Про це у коментарі Громадському повідомила дружина ув’язненого Маргарита Кушнірова.

«Дійсно так, він оголосив голодування. Але не тільки він. Там ще і бійці «Торнадо» та інші люди теж», — сказала вона.

За словами дружини Без’язикова, він був і раніше готовий до цього, «але сподівався на відкритий і чесний суд».

«Ми сподівалися, що справа у суді буде розглядатися відкрито, і що все буде робитися так, як це має бути. Ми готові до відкритих засідань, до ЗМІ. Ми хотіли розбиратися і хочемо досі. Хочемо, аби ЗМІ та українці мали можливість побачити тих свідків, хай вони доводять відкрито, що була нібито державна зрада», — сказала Кушнірова.

Вона не знає, чи є лікар у СІЗО, і чи стежить він за здоров’ям чоловіка. Також Кушнірова додала, що стан здоров’я у її чоловіка не довзоляє оголошувати голодування, «але він впертий, його переконати важко».

«Ніхто навіть не знає, чи він (лікар — ред.) там є. Я хотіла передати йому медичну книжку, бо лікар казав, що потрібно аби він спостерігав за станом здоров’я, але СБУ чомусь в мене ту книжку забрали», — сказала Кушнірова.

За її словами, вона востаннє бачила Без’язикова на початку травня.

«Наразі друга адвокатка у цій справі на наступному тижні буде намагатися попасти до мого чоловіка і буде відмовляти (від голодування — ред). Ми наразі домовилися, якщо йому стає погано, то він припиняє голодування», — наголосила дружина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «В полоні я боявся, щоб мене не вивезли до Росії» | Історія полковника Без`язикова.  

Нагадаємо, що полковника ЗСУ Без'язикова затримали за підозрою у співпраці з «ДНР». Йому загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі. 

У грудні 2016 року суд взяв полковника ЗСУ Без'язикова під варту.

Пізніше СБУ повідомила полковнику Без'язикову про підозру в державній зраді.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини