Суддею Солом’янського районного суду міста Києва у підготовчому судовому засіданні було ухвалено рішення про повернення прокурору обвинувального акту у кримінальному провадженні за обвинуваченням виконавчого директора «Нафтогаз України» Андрія Пасішника у незаконному впливі на посадову особу з метою перешкодити виконанню нею своїх службових обов'язків та домогтися ухвалення нею незаконного рішенн

Суддею Солом’янського районного суду міста Києва у підготовчому судовому засіданні було ухвалено рішення про повернення прокурору обвинувального акту у кримінальному провадженні за обвинуваченням екс-виконавчого директора «Нафтогаз України» Андрія Пасішника у незаконному впливі на посадову особу з метою перешкодити виконанню нею своїх службових обов'язків та домогтися ухвалення нею незаконного рішення.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Наголошується, що суддею Захаровою не наведено мотиви прийнятого рішення, оскільки оголошено лише його резолютивну частину. Повний текст ухвали буде оголошено 14 квітня.

«Спеціалізована антикорупційна прокуратура занепокоєна черговим відкладенням розгляду справи Пасішника А.П. в суді і оскаржить в апеляції повернення обвинувального акту за обвинуваченням Пасішника А.П. в незаконному впливі на посадову особу», — заявили в САП.

У САП наголосили, що «обурені фактом, що клопотання сторони захисту про повернення прокурору обвинувального акту розглянуто в порушення вимог ст. 350 КПК України без з’ясування думки щодо них інших учасників судового провадження, зокрема прокурора та потерпілого. Прокурор відповідно до вимог ст. 392 КПК України готує апеляцію на вказане рішення суду».

Це вже друге повернення обвинувального акту судом прокурору. Ухвалою колегії суддів Солом’янського районного суду від 4 серпня 2016 року обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно Пасішника було повернуто прокурору.

Нагадаємо, що Національне антикорупційне бюро вручило Пасішнику підозру у вчиненні злочину, що кваліфікується як «втручання у діяльність державного діяча».

7 листопада 2016 року Апеляційний суд міста Києва задовольнив апеляційну скаргу прокурора, скасував дане рішення суду і обвинувальний акт було повернуто до суду першої інстанції для розгляду зі стадії підготовчого засідання.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: