Міністр культури та інформаційної політики України, колишній генеральний директор 1+1 Media Олександр Ткаченко стверджує, що продав свій пакет акцій (25%) «Одеської кіностудії».

Про це він повідомив журналістам 22 червня, передає «Інтерфакс-Україна».

Ткаченко каже, що акції продав відомому банкіру Олександру Морозову, який з 2013 року є директором з розвитку бізнесу української промислово-інвестиційної групи Smart-Holding.

Міністр зазначив, що свою долю продав, оскільки держава володіє контрольним пакетом акцій «Одеської кіностудії», яка перебуває під керівництвом Мінкульту. Відтак після того, як Ткаченко очолив його, виник конфлікт інтересів.

«Тому продаж повинен був бути оперативним. Іти шляхом due diligence, проводити аукціони тощо, а потім ще роки два розповідати про аудити, пошук покупця — не мій підхід», — сказав Ткаченко.

Він додав, що об’єктом договору булло 100% акцій британської компанії Cinema Love Ltd, якій належить товариство з обмеженою відповідальністю «Нова кіноіндустрія», що володіє пакетом акції «Одеської кіностудії». За скільки продали 25% акцій не розголошують.

Ткаченко також зазначив, що давно знайомий з новим співвласником і має історію бізнес-стосунків з ним. Також наголосив, що Морозов не планує ніяких кардинальних змін в стратегії розвитку кіностудії, зокрема і зміни керівництва. 

Нагадаємо, 4 червня народні депутати підтримали призначення Олександра Ткаченка очільником Міністерства культури та інформаційної політики. До цього він був народним депутатом від «Слуги Народу». Більше про біографію міністра культури можна почитати тут.

Поділитись: