Керівник Державної митної служби Максим Нефьодов заявив, що отримав за жовтень понад 24 тисячі гривень зарплати, проте запевняє, що отримання незаконних доходів не розглядає.

Про це Нефьодов заявив в ефірі програми «Нині вже» на hromadske.

«Моя зарплата у минулому місяці була 24 800 з копійками гривень. Але я маю отримувати ще якісь там надбавки за стаж, інтенсивність праці і так далі, тому я очікую, що в моїй декларації ви побачите за наступні місяці десь рази у два чи два з половиною більше», — розповів він.

Водночас очільник ДМС наголосив, що «водити в ресторан» (пропонувати хабар — ред.) державного службовця не можна і з ним такого не буде.

«Я до цього ставлюсь досить обачливо, тому що зрозуміло, що велика кількість «бізнесів» тільки й мріють… вони предметно нахиляються й кажуть: коли ж ми з вами вже підемо і предметно поговоримо. Офіційно заявляю: ніколи не піду з цієї посади так, що ви у мене потім знайдете якісь будиночки, ділянки в Конча-Заспі, чи схований на маму «Мазератті», як є у деяких народних обранців», — резюмував він.

Раніше очільник митниці заявив, що планує підвищити митникам зарплати до 20 тисяч гривень.

Незалежні завдяки вам

Ми працюємо незалежно від політиків та олігархів. Наша журналістика існує завдяки вам. Ви можете підтримати нас, а ми зможемо продовжити розповідати, що насправді відбувається.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile