ENRU

Очільник Одещини закликав скасувати концерт співачки Лободи у місті

Глава Одеської обласної адміністрації Максим Степанов закликав адміністраторів переглянути рішення про проведення на стадіоні «Чорноморець» в Одесі концерту співачки Світлани Лободи.

Про це він написав у Facebook.

«Я знаю точно, що в Україні є гідні артисти. Їх багато. Виступи яких прикрасили б свято до Дня нашого міста. Нехай наше місто буде символом національного згуртування. Одеса — перлина! Звертаюся до організаторів концерту — підтримаймо прекрасний статус нашого міста!», — написав він.

Також глава Одещини зазначив, що раніше Лобода виступала в Кремлі, на Першому каналі Росії, на весіллях і вечірках російських олігархів.

«Гроші виявилися понад України. І всі виправдання про те, що я просто так заробляю, а Україну я люблю — абсолютно безглузді ... Саме тому я думаю, що Україну Лобода не те, щоб не любить, їй на Україну абсолютно наплювати ... Я завжди виступав і виступаю за диктатуру Закону та верховенство права. Немає жодного юридичного приводу забороняти концерт Лободи в Одесі. Є тільки моральна позиція. Позиція стосовно України, тим, хто на війні і тим, хто в полоні, хто вже не живе з нами, до їхніх дітей, дружин, чоловіків і батьків», — підкреслив Степанов.

Виступ Лободи запланований на 3 вересня. 

Нагадаємо, наприкінці травня в Одесі скасували концерт Лободи через протести.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одеський прецедент: як активісти «вчать» поп-зірок любити Україну

Підписуйтесь на наш канал в Telegram