УКРАЇНА

Документальний фільм «ОДЕСА ДОМБРОВСЬКОГО» — hromadske.doc

27 серпня, 2018 11:52
УКРАЇНА/Документальний фільм «ОДЕСА ДОМБРОВСЬКОГО» — hromadske.doc
Зберегти
Вигляд
Фільм «Одеса Домбровського» — це спроба зазирнути за ширму, яку бачать усі. Документаліст проживає з героєм і його оточенням кілька днів, щоб побачити іншу, нетуристичну Одесу: баню на Провіантській, де вбили кримінального авторитета 90-х Карабаса, або ж подвір'я, на якому учні творця мови есперанто ховали його скульптуру від радянської влади.

Наркозалежність, крадіжки, бійки, 7 судимостей, понад 11 років відсидки, ВІЛ і гепатит. «Я прокинувся в центрі міста в крові, в лайні, та ще й у золотому гримі», — згадує Стас Домбровський свою останню «ширку».

Біографії цього одесита вистачило б на кілька життів. Сьогодні він – популярний блогер, радіоведучий, актор, поет, виховує сина разом з цивільною дружиною, молодшою за Стаса на 20 років...
Відвертість, з якою тепер Домбровський зізнається в колишніх «подвигах», шокує багатьох.

Він розказує як «пропетляти», коли стоїш перед вибором між самогубством або ганьбою на все життя, про межі свободи, про те, як відрікаються друзі, дізнавшись про СНІД.

Фільм «Одеса Домбровського» — це спроба зазирнути за ширму, яку бачать усі. Документаліст проживає з героєм і його оточенням кілька днів, щоб побачити іншу, нетуристичну Одесу: баню на Провіантській, де вбили кримінального авторитета 90-х Карабаса, або подвір'я, на якому учні творця мови есперанто ховали його скульптуру від радянської влади.

У стрічці Домбровський їде на допомогу одеситам-патріотам, які відстрілювалися від переслідувачів на вантажівці. Відтак зустрічає давнього приятеля Стаса Подлипського, який щойно повернувся з реабілітації в Сибіру — вільним від наркотиків, але залежним від віри в Христа.

Глядачі також познайомляться з сім'єю Домбровського, з унікальним криптовалютником Купером, що поєднує одеський колорит із сучасним фінансовим ринком, з музикантом, якому гопники порізали сухожилля, щоб той ніколи більше не міг грати. А також — трофейна тапочка Шуфрича, масони й багато іншого.

УВАГА: у фільмі присутня нецензурна лексика та сцени, які можуть вплинути на людей зі слабкою психікою.
 

Більше про:
# Hromadske.doc
Пов`язані новини