УКРАЇНА

Одеська область залучила $80 млн інвестицій на будівництво сонячних електростанцій

26 травня, 2017 16:32
УКРАЇНА/Одеська область залучила $80 млн інвестицій на будівництво сонячних електростанцій
Зберегти
Вигляд
В Одеській області збудують три сонячні електростанції на кошти українського холдингу з американськими та європейськими інвестиціями

В Одеській області збудують три сонячні електростанції на кошти українського холдингу з американськими та європейськими інвестиціями

Відповідну угоду підписали голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов і директор енергетичного холдингу Kness Group Сергій Шакалів, повідомляє прес-служба ОДА.

Меморандум передбачає, що компанія Kness Group за сприяння ОДА займатиметься залученням інвесторів до будівництва сонячних електростанцій та забезпечуватиме безпосередню реалізацію проектів. 

Вже протягом 2017 та другої половини 2018 рр. планується збудувати і здати в експлуатацію три сонячні електростанції на території Арцизького та Окнянського районів Одеської області. 

Загальна потужність електростанцій складе 85 МВт, а обсяг залучених інвестицій перевищить $80 млн. Серед джерел фінансування проектів – кошти українських інвесторів, а також інвесторів з Європейського союзу та США. 

«Ми чекаємо, що в результаті реалізації проекту будівництва трьох сонячних електростанцій в Одеській області буде створено 40 нових постійних робочих місць. До будівництва електростанцій також буде залучено близько 500 фахівців на тимчасовій основі», – повідомив Максим Степанов.

Раніше було оголошено, про початок реалізації проекту українсько-литовського виробництва сонячних панелей на Херсонській поліграфічній фабриці.

У квітні міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак в інтерв'ю Громадському розповів, що влітку Україна може отримати першу сонячну енергію з Чорнобильської зони.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини