Заводський районний суд Миколаєва обрав запобіжний захід двом одеським поліцейським, котрі вибивали зізнання з затриманих.

Про це повідомили в прокуратурі Одеської області, передає УНІАН.

Їх взяли під варту з можливістю внесення застави. Для одного поліцейського ця сума становить 200,7 тисячі гривень, а для іншого — 401,4 тисячі гривень.

Раніше їм повідомили про підозру в катуванні. У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від п'яти до десяти років.

За даними слідства, у кінці травня 2019 року підозрювані співробітники поліції патрулювали в районі Одеського залізничного вокзалу. Уночі вони незаконно затримали двох нетверезих чоловіків та проти їх волі доставили до опорного пункту поліції.

Причиною затримання була начебто підозра у крадіжці золотого ланцюжка, у вчиненні якої правоохоронці примушували зізнатися затриманих. Для отримання потрібних свідчень та зізнання у вчиненні крадіжки, поліцейські принижували одного із затриманих, застосовували щодо нього психологічний тиск, погрожували розправою та завдавали численні удари гумовим кийком.

Поділитись: