В Одесі активісти зібралися під будівлею прокуратури, вимагаючи чесного слідства щодо незаконного будівництва парковки на пляжі Ланжерон.

Активісти подали заяву в прокуратуру ще 27 листопада, але з того моменту, за їхніми словами, активних дій з боку органів не було.

В результаті біля будівлі активістам вдалося зустрітися з прокурором області Андрієм Призом.

«Прокуратура була готова до нашого приходу. Ми отримали обіцянку, що слідчі будуть покарані за бездіяльність», - пояснює активіст Юрій Нікітін.

У прокуратурі пообіцяли найближчим часом надати перші результати у кримінальній справі щодо незаконного захоплення землі на пляжі Ланжерон.

Нагадаємо, що будівництво парковки біля дельфінарію «Немо», що розміщується на набережній Ланжерон, почалося близько двох місяців тому. Маскування незаконних дій під благоустрій прибережних територій викликало резонанс у громадськості. Після цього неодноразово на будівництві збиралися мітинги проти спорудження парковки в рекреаційній зоні. В результаті однієї з таких акцій активісти розібрали розпочате будівництво. Андрій Кисловський, власник дельфінарію, забудовник, а також депутат міської ради, звернувся в прокуратуру через дії активістів. У цій справі вже почалося слідство, учасників акції викликають на допити. Натомість кримінальне провадження проти незаконного будівництва вже близько двох місяців перебуває на початковому етапі.

/ Громадське.Одеси

Поділитись: