Війна / Донбас

Один із загиблих під час вибуху у Маріуполі працював у СБУ — ЗМІ

«0629»
Війна/Донбас/Один із загиблих під час вибуху у Маріуполі працював у СБУ — ЗМІ
Зберегти
Вигляд
Під час вибуху гранати у Маріуполі 5 січня у житловому будинку загинув співробітник СБУ та його товариш — підозрюваний у нападі 16 квітня 2014 року на військову частину 3057 у місті. Про це повідомило місцеве видання «0629» з посиланням на анонімне джерело в правоохоронних органах.

Зазначається, що близько 22:00 години 5 січня в житловому будинку по проспекту Будівельниківпід у Маріуполі стався вибух гранати. У квартирі, де вибухнув боєприпас, мешкав співробітник Служби безпеки, він загинув.

«Вдалося дізнатися подробиці того трагічного вечора. Загиблий співробітник СБУ був прапорщиком, працював на посаді завідуючого складом. На складі була проведена ревізія і було встановлено, що всі боєприпаси знаходяться на місці», — йдеться у повідомленні.

Крім того, дружина загиблого стверджувала, що «в будинку ніколи не було зброї, і чоловік не приносив її додому».

Джерело видання повідомило, у вечір 5 січня святкування ще не почалося, і всі, хто був у приміщенні були тверезі. Крім шістьох дорослих (троє чоловіків і троє жінок), у квартирі перебували двоє дітей.

«Чоловіки (співробітник СБУ та його товариш, ред.) сказали іншим, що їм потрібно поговорити, і пішли в іншу кімнату. Через хвилину пролунав вибух. Є гіпотеза, що гранату приніс другий загиблий чоловік, А.П., який є другом дитинства співробітника СБУ», — йдеться у повідомленні.

За дании видання, товариш співробітника СБУ раніше притягувався до відповідальності за хуліганські дії, а до того ж проходив по слідству про напад на військову частину 3057 в Маріуполі у 2014 році.

«Він знаходився в розшуку, але потім його перестали розшукувати», — йдеться у повідомленні.

Речниця СБУ в Донецькій області Галина Прищепа на прохання Громадського прокоментувати інформацію ЗМІ повідомила, що прокуратура заборонила Службі розголошувати деталі інциденту, у зв'язку з чим, вона не може «ні спростувати, ні підтвердити цю інформацію».

Нагадаємо, ввечері 5 січня у центрі Маріуполя у житловому будинку стався вибух, попередньо вибухнула граната. Унаслідок вибуху загинули двоє чоловіків — 1985 та 1987 року народження.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом загибелі двох чоловіків від вибуху гранати.

Пов`язані новини