УКРАЇНА

Одного з найбільших молочних виробників України визнали банкрутом: продукцію продовжать випускати

8 вересня, 2018 00:24
УКРАЇНА/Одного з найбільших молочних виробників України визнали банкрутом: продукцію продовжать випускати
Зберегти
Вигляд
Одне з найбільших молочних підприємств в Україні, компанію «Галичина», визнали банкрутом. Суд постановив розпочати процес ліквідації підприємства.

Одне з найбільших молочних підприємств в Україні, приватне акціонерне товариство «Галичина», визнали банкрутом. Суд постановив розпочати процес ліквідації підприємства. Пізніше торгова марка «Галичина» пояснила, що юридична процедура стосується не її, а іншої структури компанії — приватного акціонерного товариства. Тож це не позначиться на виробництві молочної продукції.

Про це йдеться в постанові Господарського суду Львівської області від 30 серпня.

«Галичина» виробляє та поставляє на всю територію України молоко, сметану, сир, кефір, йогурти та іншу молочну продукцію. Працювати на ринку компанія почала в 1998 році.

У 2015 році кредитор «Галичини, компанія «Мілкоу-Україна» подала до суду заяву, де клопотала про порушення справи щодо банкрутства «Галичини». Суд розглядав цю справу майже три роки.

Згідно з постановою суду, «Галичина» володіє багатьма активами, в тому числі й ліквідними. На балансі підприємства є як нерухомість, так і рухоме майно. Станом на 31 березня балансова вартість необоротних активів становила 231,7 тисяч гривень, а дебіторська заборгованість — 171, 6 тисяч гривень.

Загалом же актив «Галичина» коштує 231,7 мільйони гривень — такі дані оголосили після інвентаризації компанії. Однак кредитор «Галичини» — «Мілкоу-Україна» — заявляє, що заборгованість молочного виробника становить 1,1 мільярд, а тому активів «Галичини» недостатньо для відшкодування.

Розпорядники майна не знайшли ознак фіктивного банкрутства «Галичини».

Відтак, суд від 30 серпня постановив, що «Галичина» є банкрутом та доручив почати ліквідацію підприємства. Діяльність «Галичини» має завершитися за закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції лише у разі, якщо її можна буде продати.

Торгова марка Галичина пояснила, що починаючи з 2015 року власником готової молочної продукції торгової марки «Галичина» та унікальних рецептур є саме ТОВ «Молочна компанія «Галичина», яка продовжує свою діяльність на ринку молочної продукції.
Саме ТОВ «Молочна компанія «Галичина» несе відповідальність за всі іміджеві складові торгової марки «Галичина».

У компанії заявили, що власником готової продукції торгової марки є однойменне приватне акціонерне товариство з обмеженою відповідальністю, тож юридичні процедури щодо нього не позначаться на випуску товарів.

«Молочна компанія «Галичина» працює у штатному режимі. Починаючи з 2015 року і по цей час власником готової молочної продукції торгової марки «Галичина» є ТОВ «Молочна компанія «Галичина». Ніяких змін у виробництві та дистрибуції немає», — запевнили у компанії.

У січні 2018 року завод Roshen у Вінниці став найбільшим експортером молочної продукції.

Пов`язані новини