ENRU

Одному з керівників «Самооборони Криму» оголосили про підозру

Прокуратура Автономної республіки Крим оголосила про підозру одному з керівників незаконного угруповання «Самооборона Криму» у справі про незаконні дії цього озброєного формування.

Про це повідомляє прокуратура Автономної республіки Крим.

За даними Громадського, йдеться про чоловіка на прізвисько «Самвел».

«Установлено, що один із так званих ротних «Самооборони Криму» спільно з іншими членами цього формування, на початку березня 2014 року у м. Сімферополі з хуліганських мотивів, використовуючи спеціально пристосований та заздалегідь заготовлений предмет, нанесли тілесні ушкодження громадянину України, який перебував на території півострова Крим з метою підтримки українських військових та проукраїнських активістів, та на даний час є народним депутатом України», — повідомляє прокуратура.

Прокуратура зазначає, що чоловік був «ротним» у збройному формуванні.

«Разом з тим, установлено, що цей же «ротний» причетний до незаконного позбавлення волі, що супроводжувалося катуванням і нанесенням тілесних ушкоджень громадянину України, який також висловлював свою проукраїнську позицію на території Автономної Республіки Крим», — йдеться у повідомленні.

Раніше програма «Гроші» повідомляла, що під псевдонімом «Самвел» ховається Армен Гамлетович Мартоян. Також зазначалось, що він є випускником Військово-командного училища в місті Камишинська Волгоградської області Росії.

Раніше «Самвел» запам'ятався участю у нападі на бізнесмена та засновника партії «5.10» Геннадія Балашова 4 березня 2014 у Сімферополі.

Також підозрюваний неодноразово брав участь в катуваннях та нападах на людей.

Як розповів Громадському Михайло Вдовиченко, «Самвел» був одним із тих, хто був його у Сімферополі у 2014 році:

Мене посеред білого дня затримала нібито «самооборона» — хлопці з Ростова, вони самі не приховували, самі так себе називали — «ростовські хлопці». Ціле угруповання було, чоловік 30. Вони строєм йшли, а я був з прапором України. Як затримали, вони почали з побиття без усяких слів. Потім якийсь чоловік місцевий їх зупинив, він був у них наче вожатий. Він відвів мене на сусідню вулицю, там був у них якийсь штаб, виходить, що це було у дворику прямо поруч з офісом «Русского единства». Мене завели туди, перед цим на вулиці ще побили. Вони спочатку не вірили, що я місцевий, думали, що «бандерівець приїхав». І потім, години через дві, з'явився Самвел з якимось ще одним вірменином. Вони підійшли, Самвел запитав — ти мене знаєш? Я відповів, що так. Він стояв показував пальцем біля горла, що мені кінець, що він мене вб'є. І запитав, а «чого це якщо він бандерівець, то він такий цілий». Поки ми були у дворі, він мені ще показував свій ніж і ось так ще раз у горла. Всього ми провели в полоні 9 діб, нас потім перевезли до військкомату

Раніше повідомлялось, що суд продовжив арешт кримському дезертиру Одинцову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кривава анексія без «жодного пострілу».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram