ENRU

Одному з організаторів засідки на Автомайдан вдягнули електронний браслет

Одному з ймовірних керівників засідки на автомайданівців у січні 2014-го року, полковнику Кравченку, вдягнули електронний браслет для контролю дотримання ним нічного домашнього арешту.

Про це повідомляють Texty.org.ua. Інформацію Громадському також підтвердила адвокатка родин Небесної сотні Євгенія Закревська.

Про оголошення підозри та присудження домашнього арешту колишньому міліціонеру стало відомо 28 квітня.

Тоді йому мали одягнути засіб контролю, проте відповідний підрозділ Національної поліції не зробив цього, посилаючись на відсутність необхідної апаратури у регіоні.

Кравченко підозрюється у скоєнні злочину за статтею 365 (перевищення влади та службових повноважень). Повідомляється, що він не співпрацює зі слідством. Слідчі вважають, що він керував всією операцією на місці її проведення вночі 23 січня 2014 на вулиці Щорса біля 17-ї лікарні і подальшим її розвитком.  

Полковник Кравченко був заступником тодішнього начальника управління МВС у Києві Валерія Коряка, якого звинувачують в організації розгону студентів на Майдані. Сам Коряк знаходиться в бігах. У 2016-му суд арештував його майно.

Як зазначила Закревська, суд по Кравченку проходив у відкритому режимі. 

Нагадаємо, що усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

Підписуйтесь на наш канал в Telegram